Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení za účelem zlepšení funkčnosti portálu a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více zde.

Přihlášení
Neautorizovaný přístup
Email:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Ceník soukromé inzerce

Do 31.12.2016 je veškerá soukromá inzerce ZDARMA! Balíček Basic je Vám plně k dispozici i s bonusem - 60 Kč kredit na topování :-)

BASIC
Doba inzerce30 dní
Rychlost zveřejnění inzerátu
Aktivování inzerátu probíhá po schválení administrátorem. Inzerát je obvykle schválen během několika minut od jeho vložení, nejpozději do 12 hodin.
IHNED
Počet fotografií
Počet fotografií u Vámi nabízené nemovitosti. Fotografie jsou to, co prodává nemovitost.
20
Topování inzerátu
Topování je posouvání inzerátu ve vyhledávání směrem nahoru. Tím docílíte většího shlédnutí potenciálními zájemci a zvýšíte šance na prodej či pronájem. Inzerát bude zvýhodněn označením TOP.
Kredit na topování v balíčku
Kredit na topování máte od nás jako dárek. Za tento kredit si můžete inzerát libovolně topovat (posunout ve vyhledávání nahoru).
60 Kč
Propagační leták
Propagační leták máte od nás ZDARMA ke stažení po přihlášení do Vašeho účtu u inzerátu.
CenaZdarma

Váš inzerát musí projít administrátorským schválenímInzerát je obvykle schválen během několika minut od jeho vložení, nejpozději do 12 hodin.

Doporučujeme nastavit topování na zítřejší den nebo ho můžete nastavit dodatečně ve Vašem uživatelském účtu po obdržení potvrzujícího e-mailu o zveřejnění inzerátu.

Vysvětlení položek balíčků

Doba inzerce a rychlost zveřejnění inzerátu

Inzerát je aktivován na dobu, která je dána balíčkem BASIC. Na konci této doby se inzerát automaticky odstraní z vyhledávání. Pokud budete chtít, můžete ho poté ve Vašem uživatelském účtu znovu obnovit.

Aktivování inzerátu probíhá po schválení administrátorem. Inzerát je obvykle schválen během několika minut od jeho vložení, nejpozději do 12 hodin.


Počet fotografií u inzerátu

Počet fotografií u Vámi nabízené nemovitosti. Fotografie jsou to, co prodává nemovitost. Díky fotografiím si kupující udělá lepší představu o Vámi nabízené nemovitosti.


Topování inzerátu 

Topování je posouvání daného inzerátu ve vyhledávání směrem nahoru, čímž docílíte větší návštěvnosti inzerátu

Topovat lze za libovolnou částku.

Příklad: K balíčku BASIC získáte kredit 60 Kč jako dárek. Můžete tedy topovat např: za 30 Kč na pátek v 20:00, dále na sobotu 15:00 za 20 Kč a ještě Vám zbyde 10 Kč. Případně můžete topovat na 20:00 v pátek rovnou za 60 Kč, což Vám může zajistit 1. místo ve vyhledávání.

Více o topování inzerátů zde -> Topování inzerátu


Kredit na topování v balíčku

Kredit na topování máte od nás jako dárek. Za tento kredit si při vkládání inzerátu vyberete den/dny a hodinu, kdy chcete inzerát topovat (posunout ve vyhledávání nahoru).


Propagační Leták

Propagační leták máte od nás ZDARMA ke stažení po přihlášení do Vašeho uživatelského účtu u inzerátu. Leták slouží k vylepení v okolí Vaší nemovitosti a na místech k tomu určených. Zájemci si mohou odtrhnout lísteček s telefonním číslem na Vás. Leták je další možností, jak nemovitost rychleji prodat či pronajmout. Více o letáku zde -> Propagační leták