Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení za účelem zlepšení funkčnosti portálu a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více zde.

Přihlášení
Neautorizovaný přístup
Email:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Inzerce na realitním portálu realitynadosah.cz

Na internetu se nachází velké množství realitních portálů, na kterých lze inzerovat. Proč si tedy vybrat právě realitynadosah.cz?

Realitynadosah.cz je realitní server, který spojuje inzerce realitních kanceláří a soukromníků na jednom místě. Pro ty, kteří hledají Vaši nemovitost je připraveno jednoduché a přehledné vyhledávání.

Na většině realitních portálů jsou desítky realitních kanceláří, tisícovky inzerátů a nelze si vybrat nabídky pouze od soukromníků! Výhodou našeho portálu oproti ostaním je, že toto umožňuje. Při hledání nemovitosti lze rozlišit, kým je nabízena (realitní kancelář nebo soukromník).

Další výhodou oproti ostatním realitním portálům je přesnost vyhledávání. Náš portál využívá pokročilého vyhledávání v mapách, což potenciálnímu zájemci umožňuje přesně hledat v lokalitě, která ho zajímá (konkrétní ulice, část města). Lokalitu si lze "zakroužkovat" přímo v mapě. 

Váš inzerát více zatraktivní naše databáze občanské vybavenosti, které zájemci řeknou, co vše se nachází poblíž Vaší nemovitosti. 

Pokud budete chtít, aby byl inzerát na prvních místech ve vyhledávání, může využít topování. Naše propracované topování umožnuje topovat v konkrétní den a hodinu.

Co by Vás mohlo zajímat je, že u samotného kontaktu u nemovitosti se zobrazí pouze Vaše jméno! Důvody, které nás k tomu vedly, jsou:

  • obtěžující telefonáty od realitních kanceláří, které Vás budou chtít zastupovat při prodeji / pronájmu.
  • potenciální zájemce Vás zastihne vyplněním kontaktního formuláře kdykoliv

Pokud chcete i přesto uvést telefonní číslo u inzerátu, vyplňte ho v části detailní popis. 

Dále Vám nabízíme kompletní služby:

Tým realitního portálu realitynadosah.cz Vám přeje úspěšný prodej Vaší nemovitosti.