Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení za účelem zlepšení funkčnosti portálu a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více zde.

Přihlášení
Neautorizovaný přístup
Email:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Jak přidat Vaši nemovitost na realitní portál realitynadosah.cz?

Přidání inzerátu na realitní portál realitynadosah.cz je velice jednoduché. Díky registraci, která probíhá automaticky, získáte mnoho výhod. 

Pro všechny majitele nemovitostí jsme připravili jednoduchý systém pro vkládání inzerátů. Inzerát lze přidat kliknutím na tento odkaz Přidat inzerát

Není nutné se nejprve registrovat, jako to bývá u některých realitních portálů, kde až poté máte možnost přidat inzerát. Na realitním portálu realitynadosah.cz vyplňujete inzerát a registrace se provede automaticky s přidáním inzerátu.

Proč registrace?

Registrace slouží k vytvoření Vašeho vlastního účtu, kde se Vám nabízí následující možnosti:

Inzerujete na realitním portálu realitynadosah.cz poprvé?

Pokud jste u nás ještě neinzerovali, postup je následující:

Začněte s vyplňováním informací o Vaší nemovitosti, tzn. o jaký typ nemovitosti se jedná, kde se nemovitost nachází, doplňte detailnější popis a cenu nemovitosti. Poté následují Údaje o prodávajícím (samotná registrace nového uživatele).

Vyplňte JménoPříjmeníE-mail (ten bude sloužit jako přihlašovací jméno do Vašeho účtu), dále Telefon a poslední je nastavení libovolného Hesla (heslo k přihlášení do Vašeho účtu).

Díky registraci se můžete kdykoliv v budoucnu přihlásit na realitní potrál www.realitynadosah.cz

Inzerovali jste již na realitním portálu realitynadosah.cz?

Pokud jste u nás již inzerovali, máte následující možnosti:

  1. Rovnou jít na stránku Přidat inzerát a začít vyplňovat inzerát. V kolonce Údaje o prodávajícím kliknete na Přihlaste se a vyplníte Vaše přihlašovací jméno a heslo.
  2. Rovnou se přihlásíte v horní části stránek -> Přihlásit, vyplníte Vaše přihlašovací jméno a heslo. Poté kliknete na Přidat inzerátÚdaje o prodávajícím budou již vyplněny, jelikož přidáváte inzerát jako registrovaný uživatel.