Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení za účelem zlepšení funkčnosti portálu a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více zde.

Přihlášení
Neautorizovaný přístup
Email:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Podporovaný realitní software

Jaký realitní software můžete využít k exportu Vašich inzerátů na realitní portál www.realitynadosah.cz ?

Jsme partnerem ve Vašem realitním byznysu...

Chcete mít více času na prodej nemovitostí a netrávit hodiny u počítače při jejich správě a aktualizaci?
Pokud ano, tak jste tu správně! Máme pro Vás efektivní řešení a pomůžeme Vám snáze prodat Vaše nemovitosti.

Urbium
Intuitivní a silný nástroj pro vedení a správu kompletní agendy realitní kanceláře. Uživatelsky jednoduché s racionálními a použitelnými funkcemi a službami. Jeden z nejpoužívanějších realitních programů na trhu, ověřený stovkami realitních kanceláří.
Softreal  Informační systém pro realitní kanceláře s názvem Softreal, byl vyvíjen v průběhu posledních několika let v úzké spolupráci s předními realitními kancelářemi působících na tuzemském realitním trhu. Můžete tedy počítat s jeho maximální aktuálností a přizpůsobení se současným nárokům a požadavkům pro práci realitních makléřů.
Realitní software České republiky
Myslíme si, že realitním kancelářím v ČR chybí spolehlivý a kvalitní nástroj za rozumnou cenu. Chceme ukázat, že kvalitní systém může být zdarma a prostředky na svůj provoz najít na dalších doplňkových službách. Program byl vyvíjen ve spolupráci s předními realitními kancelářemi.
reego ReeGO24 je pokročilý CRM software pro realitní kanceláře, který vám pomůže řídit a spravovat vaše zakázky a vztahy s klienty, exportovat na realitní servery, synchronizovat data s vaším webem, a mnoho dalšího. Integrujeme přímé napojení do profesionální MLS sítě ReeGO24.net.

 

Pracujeme na přidání dalších realitních softwarů, z který lze exportovat k nám.