Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení za účelem zlepšení funkčnosti portálu a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více zde.

Přihlášení
Neautorizovaný přístup
Email:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Topování inzerátu

Chcete zvýhodnit Váš inzerát oproti ostatním, posunout jej opět na začátek vyhledávání a zajistit si větší návštěvnost inzerátu? Topováním toho docílíte. Více čtěte zde.

Co je to topování?

Topování je posunutí daného inzerátu ve vyhledávání směrem nahoru. Díky tomu se inzerát posune na přední příčky ve vyhledávání a zajistíte si tak větší návštěvnost inzerátu.

Běžné inzeráty se řadí podle data a času vložení. Topované inzeráty se řadí podle data a času, na který si chcete inzerát topovat a navíc rozhoduje cena, za kterou si inzerát vytopujete. Cena, za kterou Váš inzerát vytopujete, rozhoduje o pozici mezi ostatními topovanými inzeráty v případě stejného data a času. Topovat lze vícekrát denně.

Výhody topovaných inzerátů

Hlavní výhodou je zobrazování nad běžnými inzeráty, z čehož pramení větší návštěvnost Vašeho inzerátu. Větší návštěvnost = více potenciálních zájemců, kteří uvidí Vaši nemovitost a tím pádem máte vyšší šance nemovitost dříve prodat / pronajmout.

Topované inzeráty jsou:

  • Odlišeny od běžných značkou

Kde se zobrazují top inzeráty?

Top inzeráty se zobrazují na hlavní stránce (4 velké pozice + 6 menších) a dále v jednotlivých kategoriích jako jsou byty, domy,...(opět 4 velké pozice + další menší). Pod takto označenými inzeráty se dále zobrazují běžné, tvz. netopované.

TOP pozice

Jak můžete topovat své inzeráty?

Inzerát můžete topovat přímo při vkládání inzerátu nebo po přihlášení do vlastního účtu.

U inzerátu, který chcete topovat, vyberete tuto ikonu  a můžete topovat. Pokud nevíte jak na to, připravili jsme pro Vás návod jak topovat inzerát