Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení za účelem zlepšení funkčnosti portálu a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více zde.

Přihlášení
Neautorizovaný přístup
Email:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Topování

Chcete zvýhodnit Váš inzerát oproti ostatním kancelářím, posunout jej opět na začátek vyhledávání a zajistit si větší návštěvnost inzerátu? Topováním toho docílíte. Více o funkci topování pro realitní kanceláře níže.

Pro realitní kanceláře je systém nastaven jinak než pro soukromé osoby. V rámci inzerce u nás na portálu má každá realitní kancelář možnost topovat a obdržela/obdrží určitý počet topování na měsíc.

Proč využívat topování?

Jak již bylo napsáno, topováním se inzerát posouvá na začátek ve vyhledávání. Přičemž je ale ošetřeno, aby nedocházelo k posouvání mazáním a nahráváním stejných inzerátů. Inzerát, který bude smazán a opětovně nahrán, se ve výpisu zařadí na pozici, kterou měl před smazáním.

Jak využívat topování?

Topovat lze přes Vámi využívaný realitní software (pokud tuto funkci podporuje) nebo lze využít naše rozhraní, tvz. makléřský účet / účet správce realitní kanceláře.

Možnosti topování

Základní topování

  • vyvolání funkce topování -> 1x denně u daného inzerátu (topování na libovolnou hodinu)
  • hodnota jednoho topování je 1 Kč
  • topuje se vždy na konkrétní hodinu, v kterou je funkce topování vyvolána. Např: 15:23 -> topuje se na 15:00. Inzerát se řadí za ostatní inzeráty vytopované dříve na tuto hodinu.

Rozšířené (individuální topování)*

  • vyvolání funkce topování -> 1x denně u daného inzerátu (topování na libovolnou hodinu + možnost dalšího automatického topnutí v nastavené hodiny). Toto znamená, že se topuje libovolněkrát v rámci jednoho započítaného topování.
  • možnost nastavení libovolné částky topování, jak pro aktuální hodinu, tak pro ostatní časy

*veškeré změny hodnot topování, přidávání časů topování se řeší smluvně

Všechny realitní kanceláře mají možnost topovat. Nemůžeme Vám tedy zaručit přesnou pozici v případě stejné hodnoty topování a času. Lepší pozici ve vyhledávání bude mít ta kancelář, která vytopuje dříve v dané hodině nebo ta, která má nastavenou vyšší hodnotu topování.